• Bubble
  • Bubble
  • Line
Doğum Günü davetiyeniz için tasarımı seçin.
Tasarımlar

Doğum Günü

Sünnet davetiyeniz için tasarımı seçin.
Tasarımlar

Sünnet

Davetiyeler etkinlik türlerine göre kullanım alanları düğün, kına, nişan, sünnet ve doğum gününe göre tercih edilir. Mutluluğunuzu alışılmışın dışında duyurmak için dijital davetiye hizmetini kullanarak şahit olacak sevdiklerinize muhteşem bir davetiyeyle haber verebilirsiniz. Geleneksel ve yenilikçi davetiye modellerini harmanlayarak muhteşem bir deneyim elde edersiniz.

Alışılmışın Dışında Davetiye Çeşitleri

Farklılık arayışında ve her zaman yenilikçiliğe önem veren çiftler dijital davetiye tasarımları arasından kendilerine uygun davetiye modellerini seçeceklerdir. Etkinlik tarihlerindeki mevsim, etkinliklerini yapacakları mekan, tanışma biçimleri, sevdikleri olaylar, argümanlar üzerinde model seçimi yapabilirler. Modellerde gelin arabası, ışıklı gibi animasyon seçenekleri de bulunur. Klasik davetiyelerde yer alan ve dağıtılacak zarflara tek tek yazılan isimler dijital davetiyelerde SMS ile iletilen mesajlardaki hitap biçimleridir. Yine yol tarifi, hatırlatıcıya ekleme gibi özellikler tüm tasarımlarda yer alır. Yenilikçiliğe ve çevreciliğe önem veren davetiy, sizinlerin beğenisi kazanmayı amaç edinmiştir.

Davetiye'de Hangi Bilgiler Yer Alır?

Davetiyede çiftlerin isimleri ve soyadları, aile bilgileri, düğün tarihi, saati ve mekanı, ikram yemek gibi ek bilgiler ve telefon gibi katılım durumunu bildirme için gerekli bilgiler yer almalıdır. Düğün davetiyesinde kına bilgisi de yer alabilir. Çiftler isterse özel bir mesaj veya şiir gibi mesajlarda tercih edebilir. Metni çok kalabalıklaştırmayın ve dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat edin.

Davetiye Nasıl Hazırlanır?

Davetiye hazırlaması davetiy ile çok kolay. Hesap oluşturma aşamasından sonra etkinlik türüne göre beğendiğiniz davetiye modelini seçin. Davetiyenizi kaç kişiye SMS ile göndereceğinize karar verdikten sonra davetiyenizde yer alacak bilgilerinizi girin. Davetli listenizi de oluşturduktan sonra davetiyeniz hazır. Davetiyeniz seçtiğiniz tarihte listenize isim isim gönderilir. WhatsApp, Instagram gibi sosyal medyada paylaşmak için size özel oluşan bağlantı ile kolayca paylaşım yapabilirsiniz.Online Davetiye Nasıl Oluştulur? yazısı üzerinden detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Davetiyeler Akıllı Cihazlarınızda

Klasik davetiyelerde yer alan gelin ve damat adı, aile bilgisi, tarih, mekan bilgileri gibi tüm bilgilerin yanında yol tarifi, takvime hatırlatıcı ekle gibi özellikleri de sunuyoruz. Üstelik bunları kişiselleştirme seçeneklerini sunarak sağlıyoruz. Girdiğiniz verileri anlık olarak seçtiğiniz davetiye tasarımı üzerinde görebiliyorsunuz.

Tüm davetiye tasarımlarımızda aile yazım formatını seçebilirsiniz. Kına gecesi olup olmayacağını, düğün konvoyunu, ikram edilecek yemekleri ve diğer detayları da davetiyenize ekleyebilirsiniz.

Davetiyenizde Dijital Olsun

Yaşadığımız 21.yüzyılda her şey dijitalleşiyor. İletişim kurmak, alışveriş yapmak, bilgi edinmek için internet ve dijital platformları kullanıyoruz. Bu dijitalleşmenin bir sonucu olarak, düğün, nişan, sünnet ve doğum günü gibi özel günlerimizi de dijital davetiye olarak tercih edebiliriz. Hem pratik hem de çevre dostu bir seçim olan dijital davetiyeler ile özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Dijital Davetiyeler: Çevreye Duyarlı Bir Seçim

Kağıt davetiyelerin üretimi için birçok ağaç kesiliyor ve bu da çevreye önemli bir zarar veriyor. Dijital davetiyeler ise bu soruna çözüm sunuyor. Kağıt ve mürekkep kullanımı gerektirmediği için çevreyi korumaya katkıda bulunuyor. Davetiyeleri misafirlerinize ulaştırmak için zaman ve emek harcamak zorunda kalıyorsunuz. Kağıt davetiyeleri basmak, adresleri yazmak, zarflara koymak ve dağıtmak/postalamak gibi işlemler oldukça zaman alıcı ve zahmetli olabiliyor. Özellikle kalabalık bir davetli listeniz varsa adres adres gezmek ve farklı bir şehirde ise kargo, posta gibi yollarla ulaştırmak yakıt anlamında çevreye zarar veren bir farklı durumu gösteriyor.

Ekonomik Bütçe Dostu Davetiyeler Nasıldır?

Fiyatlar SMS ile gönderilecek kişi sayısına göre değişiyor. Dijital olduğu için kağıt türü, kağıt kalınlığı ve baskı kalitesi gibi fiyatı etkileyecek durumlar yoktur. Tüm tasarım modelleri için fiyatlar aynıdır. Paketlerde yer alan tüm fiyatlara SMS adedi ve sosyal medyada sınırsız paylaşım hakkı tanınır. Düğün, kına, nişan, sünnet, ve doğum günü etkin türlerine göre fiyatlar değişmez. Tek fiyat politikası vardır. Paket seçiminde hangi platformda gönderim sağlayacağınızın önemi vardır. Çok sayıda misafir katılım gösterebilir. Paketler 150, 300, 450,600,750,1000 adet ve üzeri şeklinde şekilleniyor.