• Bubble
  • Bubble
  • Line

Hayır, dijital davetiyelerinizde herhangi bir kullanım yayın süresi yoktur. Davetiyeleriniz her zaman çevrimiçi olacak ve misafirleriniz tarafından erişilebilecek şekilde kalacaktır.

Evet, tüm dijital davetiyelerimiz WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda kolayca paylaşılabilir.

Hayır, paketlerimizdeki SMS ve sosyal medya haklarını ayrı ayrı veya birlikte kullanabilirsiniz. SMS, sosyal medya paylaşımları yapabilir veya her ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

Paketlerdeki adet ifadeleri, paketinizde ne kadar SMS hakkınız olduğunu gösterir. Örneğin, bir pakette 1000 SMS hakkı varsa, bu paketinizde 1000 adet SMS gönderebileceğiniz anlamına gelir. SMS gönderimi yapmak istemiyor sadece link ile sosyal medyada paylaşmak istiyorsanız davetli listesi kısmına sadece kendi telefonunuzu girerek işlemi tamamlarsınız.

Evet, düğün davetiyelerinize kına gecesi bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz.

Evet, düğün davetiyelerinize gelin alma, konvoy, ikram ve yemek bilgisi gibi ek bilgiler de ekleyebilirsiniz.

Evet, davetiyelerinizde ailenizin soyadını nasıl yazdırmak istediğinizi seçebilirsiniz. YILMAZ & DEMİR AİLELERİ veya EBRAR - GÜRKAN YILMAZ, İREM - HAKKI DEMİR gibi.

Evet, dijital davetiyelerimizde yol tarifi alma, takvime hatırlatıcı olarak ekleme gibi birçok ek özellik de bulunmaktadır.

Dijital davetiyeleriniz için online ödeme yöntemi olarak iyzico altyapısını kullanıyoruz. 3D güvenlikli ödeme ile ödemeleriniz güvenle alınmaktadır.

Instagram ve WhatsApp bilgi ve destek hatları üzerinden sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

  • Bubble
  • Bubble
  • Circle